Fundacja DAMDAM

Stworzenie przedsiębiorstwa społecznego jakim jest Fundacja DAMDAM, to wynik doświadczeń Joanny Tomczak i Filipa Szymczaka, którzy wcześniej współtworzyli kolektyw muzyczny City Inside Art, działający później jako Stowarzyszenie. Pod tym szyldem wspólnie organizowali imprezy, prowadzili warsztaty, występowali na scenie, a 2012 otworzyli niezależną wytwórnię płytową Rec.Out. Trzy lata później z inicjatywy Joanny Tomczak powstał klub TAMA, zlokalizowany przy ulicy Garbary, aktualnie w Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu. Podmiot Ekonomii Społecznej jakim jest Fundacja DAMDAM to synteza powyższych doświadczeń zarówno ze Stowarzyszenia jaki i prowadzenia klubu, zebrana wiedza i umiejętności pozwolą nam się swobodnie poruszać w sferze gospodarki wolnorynkowej jak i w działalności III sektora.

W ramach działalności pożytku publicznego Fundacja prowadzi wydawnictwo muzyczne, wspiera młodych artystów (prowadzi warsztaty, organizuje imprezy debiutantów, wydaje niezależnych twórców).

Dane kontaktowe:

ul. Niezłomnych 2, Poznań

tel.: 796 537 572

e-mail: joanna@tamaklub.pl

www.facebook.com/tamaklub/

https://instagram.com/tamaklub

Oferta:

Fundacja świadczy usługi  w zakresie obsługi imprez muzycznych i artystycznych, polegającej przede wszystkim na obsłudze osobowej wydarzeń (technika, logistyka, usługi porządkowe), usługach wynajmu sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego oraz usługach z zakresu reklamy i marketingu, skierowanej do małych i średnich podmiotów komercyjnych oraz klientów instytucjonalnych związanych z wydarzeniami kulturalnymi i artystycznymi.

W ramach działalności Fundacja obsługuje przede wszystkim imprezy średniej wielkości na terenie Miasta Poznań, głównie współpracuje z klubem TAMA. Zajmujemy się marketingiem i reklamą, powiązanymi z organizacją i produkcją imprez.