Tydzień międzychodzko-sierakowski: Powołają spółdzielnie ?

W gazecie Tydzień międzychodzko-sierakowski w dniu 11 czerwca 2014 roku w artykule „Powołają spółdzielnie ?” czytamy m.in. : „Spółdzielnia socjalna to w tym przypadku słowo wytrych. Choć to nadal zjawisko nowe i budzące sporo emocji, to okazuje się, Czytaj dalej

Dyżur doradczy w gminie Międzychód

Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka” serdecznie zaprasza na dyżur doradczy w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej w gminie Międzychód. Dyżur odbędzie się w dniu 13.06.2014 w Międzychodzkim Klubie Integracji Społecznej przy ul. ul. Marszałka Piłsudskiego 2 w godzinach 10.00-14.00.

Doradztwo przeznaczone jest dla osób fizycznych zainteresowanych założeniem stowarzyszenia, fundacji, bądź podmiotu ekonomii społecznej takich jak Spółdzielnia Socjalna, Klub Integracji Społecznej czy Centra Integracji Społecznej. Skorzystanie z doradztwa jest bezpłatne.

W ramach naszych usług dla grup zorganizowanych oferowany jest też darmowy cykl szkoleń z powyższych tematów. Zainteresowanych prosimy o kontakt (Mieszko Pospiech, tel. 530 435 131, e-mail: mieszko.pospiech@barka.org.pl).

Dyżur doradczy w gminie Międzychód

Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka” serdecznie zaprasza na dyżur doradczy w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej w gminie Międzychód. Dyżur odbędzie się w dniu 6.06.2014 w Międzychodzkim Klubie Integracji Społecznej przy ul. ul. Marszałka Piłsudskiego 2 w godzinach 10.00-14.00. Czytaj dalej

Konferencja w Międzychodzie z okazji 10-lecia Międzychodzkiego Klubu Integracji Społecznej

W dniu 10.04.2014 w Międzychodzie odbyła się konferencja z okazji 10-lecia Międzychodzkiego Klubu Integracji Społecznej. Czytaj dalej

Spotkanie informacyjne w Międzychodzie w Klubie Integracji Społecznej

W dniu 04.10.2013 odbyło się spotkanie informacyjne w ramach projektu WCES w powiecie Międzychodzkim gminie Międzychód w Klubie Integracji Społecznej z grupą inicjatywą spółdzielni socjalnej. Ze strony Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w spotkaniu udział wzięli Pan M.Małach Spec. ds. zakładania spółdzielni socjalnej oraz Marcin Sadowski Spec. ds. ekonomii społecznej.

Spotkanie informacyjne w Międzychodzie w Klubie Integracji Społecznej

Spotkanie informacyjne w Międzychodzie w Klubie Integracji Społecznej

Dyżur informacyjno-doradczy w Międzychodzie w Klubie Integracji Społecznej

W dniu 25.09.2013 odbył się dyżur informacyjno – doradczy w ramach projektu WCES w powiecie Międzychodzkim gminie Międzychód w Klubie Integracji Społecznej, gminie Sieraków w Ośrodku Pomocy Społecznej. W Spotkaniu ze strony Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka udział wzięli Jakub Kotnarowski Spec. ds. monitoringu i sprawozdawczości oraz Marcin Sadowski Spec. ds. ekonomii społecznej.

Spotkanie informacyjne w powiecie Międzychodzkim

W dniu 18.04.2013 roku odbyło się spotkanie informacyjne dot. realizacji projektu WCES w powiecie Międzychodzkim w spotkaniu udział wziął p. Starosta Julian Mazurek, Nowotomyskim w spotkaniu udział wziął p. Starosta Andrzej Wilkoński, Poznańskim w spotkaniu udział wziął p. W-ce Starosta Zbigniew Jeżewski. Ze strony Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka udział wziął Mieszko  Pospiech Animator partnerstw Lokalnych.